{{ctrl.notification}}

تور مشهد یزد

اگر آن دسته از افرادی هستید که به ونیز در ایتالیا و شهر های تاریخی علاقه دارید پس پیشنهاد می کنیم سفر به شهر یزد را که بعد از ونیز دومین شهر تاریخی جهان است از دست ندهید و با رزرو تور مشهد به یزد از سایت کاج تراول شگفت انگیز ترین سفر کویری خود را به ارمغان بیاورید. در ادامه با جاذبه های گردشگری، انواع سوغاتی و دیگر ویژگی های شهر یزد آشنا می شوید. با بهترین قیمت تور مشهد به یزد، مسیر مشهد به یزد را با خیالی راحت طی کنید.

یزد

فصل مناسب برای سفر به یزد
. فصل بهار
شهر یزد از اوایل اسفند ماه گرم می شود پس اگر قصد سفر با تور مشهد یزد را دارید، در یزد با گرما مواجه می شوید. اما گرمای آن دلپذیر و کاملا متعادل است. شما می توانید در این فصل برای خرید و گردش با تور مشهد به یزد به این شهر سفر کنید. خرید تور مشهد به یزد لحظه آخری از طریق سایت کاج تراول.
. فصل تابستان
پس از فصل بهار و با آمدن فصل تابستان، هوای این شهر گرم تر می شود. اگر به هوای گرم عادت داشته باشید در تور مشهد یزد زیاد اذیت نمی شوید ولی اگر در مناطق سردسیر زندگی می کنید توصیه می کنیم این فصل را برای سفر انتخاب نکنید. ارزان ترین تور مشهد به یزد را از ما بخواهید.
. فصل پاییز
اگر هدف از سفرتان در تور مشهد به یزد کویر گردی می باشد، بهترین فصل برای سفر به یزد، فصل پاییز است. در این فصل هوای یزد کاملا خنک، متعادل و دلنواز است. با رزرو تور مشهد به یزد، مسیر مشهد به یزد را برای خودتان خاطره انگیز کنید.
. فصل زمستان
در این فصل هوای یزد سردتر خواهد بود و تمام بارش ها در فصل زمستان اتفاق می افتد. پس اگر قصد سفر با تور مشهد یزد را دارید باید توجه داشته باشید که هوا سرد است. بهترین فصل برای سفر به این شهر، فصل بهار و پاییز است که از هوای متعادلی برخوردار است. با خرید بلیط پرواز مشهد به یزد راحت ترین سفر را تجربه کنید.

راه های دسترسی به شهر یزد
راحت ترین راه رفتن به شهر یزد در هر جای ایران از طریق هواپیما است. شما می توانید با رزرو کردن تور مشهد به یزد هوایی، مسیر مشهد به یزد را به راحتی طی کنید و از سفر خود لذت ببرید.
راه دیگر بعد از پرواز مشهد به یزد، زمینی می باشد. شما با خرید تور مشهد به یزد با قطار می توانید به یزد سفر کنید. ولی توجه داشته باشید که با تور مشهد به یزد هوایی راحت تر می توانید به سفر بپردازید، زیرا مسیر مشهد به یزد را در زمان کوتاه تری سپری می کنید. خرید تور مشهد به یزد لحظه آخری، راحت ترین گزینه برای سفر می باشد.
راه دیگر از طریق اتوبوس است. شما با مراجعه به ترمینال می توانید بلیط خود را تهیه کرده و به سفر بپردازید. ارزان ترین تور مشهد به یزد را در سایت کاج تراول می توانید جستجو کنید.
آخرین راه از طریق خودروی شخصی خود است شما درهرجای ایران که باشید می توانید با خودروی خود به یزد بروید. ما در آخر پیشنهاد می کنیم برای راحتی سفر خود یا تور مشهد به یزد با قطار و یا تور مشهد به یزد هوایی را انتخاب کنید.

خرید تور ارزان یزد
ویژگی های شهر یزد
در تور مشهد به یزد شاهد ویژگی های بسیار زیاد این شهر هستید که از جمله ی آنها اماکن، مراسم و آثار های به یادماندنی است که به فراوانی در این شهر وجود دارد. این یادگاری ها از زرتشتیان به جای مانده است. خرید بهترین قیمت تور مشهد به یزد را از سایت کاج تراول به شما پیشنهاد می کنیم. در تور مشهد به یزد خواهید فهمید که هنوز محله های زرتشتیان بافت خودش را حفظ کرده است. خرید تور مشهد به یزد با قطار بهترین انتخاب سفر زمینی. همچنین این شهر همانند ماشین زمان تمام گردشگران را به زمان گذشته می برد چرا که یک شهر تاریخی است. بهترین قیمت تور مشهد به یزد را با ما تجربه کنید. در سفر تور مشهد یزد خود شاهد بادگیر ها و بناهای تاریخی زیادی هستید که هر کدام ویژگی ها و داستان های خودشان را دارند پس اگر به بناهای تاریخی علاقه مند هستید، رزرو تور مشهد به یزد را از دست ندهید. در تور مشهد یزد مشاهده می کنید که مسجد جامع یزد بلندترین مناره های ایران را دارد. خرید تور مشهد به یزد لحظه آخری را با ما تجربه کنید. باغ دولت آباد در یزد نماد یک شاهکار اصیل معماری است که در جهان ثبت شده است.‌ در تور مشهد به یزد می توانید خوشمزه ترین خوراکی ها و شیرینی ها را میل کنید که از سوغات اصیل شهر یزد است و شما با پرواز مشهد به یزد می توانید آنها را برای عزیزانتان تهیه کنید. از مراسم هایی که در یزد اصالت خود حفظ کرده، مراسم نخل گردانی است که در روز های تاسوعا و عاشورا برگزار می شود‌. با رزرو تور مشهد به یزد می توانید در آن روز ها به یزد بروید و شاهد این مراسم باشید. همچنین، مراسم شادی مانند جشن مهرگان و سده با شور و شوق خاصی برگزار می شود. تور مشهد به یزد لحظه آخری را از سایت ما تهیه کنید.

سوغات شهر دیدنی یزد
در تور مشهد به یزد هوایی، شاهد خوشمزه ترین سوغات ایران هستید و امکان ندارد با تور مشهد به یزد به این شهر بروید و آنها را امتحان نکنید. این سوغاتی ها عبارت اند از: کیک یزدی، باقلوا یزدی، قطاب یزد، پشمک یزد، شیرینی حاج بادامی، نقل یزدی، نان برنجی، شیرینی پنجره ای، سوهان آردی و خانی، حلوا اردکان یزد و... . همچنین در تور مشهد به یزد می توانید صنایع دستی مانند ترمه، زیلو، ظروف سفال و مس را برای دوستانتان تهیه کنید. ارزان ترین تور مشهد به یزد را از ما بخواهید.

مکان های گردشگری شهر یزد
. مسجد جامع یزد
مهم ترین بنایی که در تور مشهد یزد مشاهده می کنید مسجد جامع این شهر است و همانطور که قبل گفتیم بلندترین مناره ها را دارد که همین ویژگی همراه با نقش و تزئینات فیروزه ای این مسجد را بی نظیر کرده است. شما می توانید در تور مشهد به یزد خود از این بنای تاریخی و زیبا دیدن فرمایید. ارزان ترین تور مشهد به یزد را از ما خریداری کنید و به این شهر زیبا بروید.
. باغ دولت آباد
یکی دیگر از مکان های جذابی که در تور مشهد یزد باید از آن دیدن فرمایید باغ دولت آباد است که محیطی تاریخی و زیبا دارد مخصوصا اگر تور مشهد به یزد خود را در تابستان تهیه کنید و در شب به این باغ بروید هوا دل انگیز تر است و با پذیرایی که از شما می کنند بدون شک از این باغ خوشتان می آید‌. با رزرو کردن تور مشهد یزد تجربه ای خاطره انگیز را برای خودتان به رقم بزنید.
. میدان امیر چخماق
از دیگر مکان های اصیل و زیبا در تور مشهد به یزد می باشد که در مرکز شهر یزد وجود دارد اگر در زمان مراسم ها با تور مشهد یزد به این شهر بروید می توانید ببینید که تمام آن مراسم ها در این میدان برگزار می شود. قدمت این میدان به دوران تیموری برمی گردد. پیشنهاد می کنیم حتما با رزرو کردن تور مشهد به یزد از این میدان دیدن فرمایید.

. زورخانۀ صاحب ‌الزمان
از اصیل ترین ورزش ها در ایران، ورزش زورخانه‌ ای است که شما در تور مشهد به یزد می توانید یکی از اصیل ترین آنها را در این شهر مشاهده کنید. این زورخانه در میدان امیر چخماق واقع شده است. شما می توانید در تور مشهد یزد با رفتن به این مکان هم از میدان امیر چخماق و هم از این زورخانه دیدن فرمایید. خرید تور مشهد به یزد بهترین گزینه برای راحتی سفرهای شما می باشد پس وقت را تلف نکنید.

بلیط تور یزد

. کویر های زیبای یزد
هیجان انگیز ترین قسمت در تور مشهد یزد، کویر های اطراف یزد می باشد و شما با رزرو کردن تور مشهد به یزد می توانید از خدمات آن بهره مند شوید. همچنین شما از طریق ترانسفر های درون شهری می توانید به تمام مراکز دیدنی و بازار ها بروید و با رزرو ترانسفر رفت و برگشت به کویر های اطراف یزد بهترین لحظات را برای خود به ارمغان در آورید. با خرید تور مشهد یزد می توانید به کویر هایی مانند: کویر کاراکال، کویر سیاه کوه، کویر هفت سنگ، کویر ریگ زرین، کویر بافق و ... دسترسی پیدا کنید. توصیه می کنیم در تور مشهد به یزد رفتن به کویر هفت سنگ خصوصا در شب را از دست ندهید. تفریحاتی که در این کویر در اختیار شما می گذارند عبارت است از: موتور سواری، شتر سواری، سافاری، زیپ لاین ( بزرگ ترین زیپ لاین کویری ایران)، رصد ستارگان در شب، والیبال ساحلی و پاراگلایدر. خرید تور مشهد یزد را با ما تجربه کنید.

فعالیت های شهر دیدنی یز‌‌د
شهر یزد بزرگترین و مهم ترین شهر صنعتی ایران است که در زمینه های مختلفی فعالیت دارد. ممکن است شما بخواهید از طریق تور مشهد به یزد با قطار و یا با پرواز مشهد به یزد برای شغل، سری به این صنعت ها بزنید که عبارت اند از:
. نساجی پارچه‌های طرح دار و فرش
. معادن فولاد، آهن، سنگ و زغال سنگ
. کارخانجات کاشی، کابل، فیبر نوری، صنایع غذایی و تولید فرش
. زرگری و هنر
. صنعت طلاسازی و گردشگری
شما می توانید با بهترین قیمت تور مشهد به یزد به این شهر سفر کنید.

سخن آخر
در آخر می توانیم به شما بگوییم که حتما از طریق تور مشهد به یزد به این شهر زیبا سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن و خوردن خوراکی های خوشمزه لذت کافی را ببرید. شما می توانید سفر خوبی را با تهیه تور مشهد یزد تجربه کنید.

فرم نظر سنجی

لیست نظرات
expand_less

فرم نظر سنجی

امتیاز شما به این شهر: :