{{ctrl.notification}}

خرید تور مسافرتی با کاج تراول

کاج تراول جستجوگر آنلاین بهترین آفرهای تور و تورهای ارزان قیمت لحظه آخری به همراه بهترین قیمت و پشتیبانی عالی 24 ساعته که تمامی این اطلاعات به صورت دقیق و کامل برای شما بدون واسطه تهیه گردیده است. و خاطره یک سفر رویایی را برای شما به ارمغان می آورد.
تور آسیا اروپا امریکا و استرالیا با بهترین قیمت و با دقیق ترین اطلاعات هر تور به همراه رزرو همزمان پرواز به همراه هتل ها فقط  با داشتن کارت های عضو شبکه شتاب که لذت خرید را به ارمغان می آورد.

خرید تور مسافرتی

 


تور مسافرتی یکی از روش های برنامه ریزی شده برای سفر می باشد شما با انتخاب مقصد و خرید تور مسافرتی با یک برنامه سفر منظم همراه خواهید شد . شما با چند کلیک در منزل یا در محیط کار اطلاعات کاملی از مقصدهای  گردشگری بدست می اورید و بعد از مشخص شدن اطلاعات مقصد می توانید با ورود به قسمت رزروانلاین تور در سایت کاج تراول و خرید بلیط هواپیما یا اتوبوس و رزرو هتل برای خود وخانواده خود از یک سفر برنامه ریزی شده قبل از حرکت لذت ببرید و  بهترین قیمت ها را در  دسترس داشته باشید.

رزرو تور پرهیز از بی برنامگی در سفر است.

اگر نظر به ارامش در سفر و راحتی حین سفر دارید اگر به دنبال یک سفر با برنامه هستید و استفاده از زمانتان در سفربرای شما مهم است و اگر قصد دارید از لحظه لحظه سفر لذت ببرید بجای  استرس رزرو هتل هنگام رسیدن به مقصد یا جستجوی پرواز برگشت ، از خدمات رزرو آنلاین تور سایت کاج تراول با پشتیباتی 24 ساعت ما استفاده کنید .

رزرو تور می تواند سفر شما را ارزانتر کند
 

رزرو تور ارزان


همیشه برنامه ریزی در هر کاری باعث جلوگیری از هزینه های مضاعف خوهد شد . برنامه ریزی برای خدمات تور قبل از سفر باعث می شود تور شما ارزان تر تهیه گردد، چرا که بخاطر برنامه ریزی قبل از سفر و انتخاب هتل و پرواز یا اتوبوس با قیمت مناسب شما به قیمتهای مناسبتری دسترسی پیدا  کرده اید و  همچنین در انتخاب هتل و رزرو هتل  امکان بررسی بیشتر دارید و می توانید با اختصاص زمان مناسب نسبت به دریافت اطلاعات مناسب درباره مقصد گردشگری خود با یک قیمت مناسب در یک فصل مناسب قیمتی  برنامه ریزی سفر برای خود کرده و تور خود را به صورت تماس تلفنی با کاج تراول و یا رزرو انلاین تور روی سامانه کاج تراول نهایی کنید . البته از همه مهمتر این می باشد که شما می توانید از قیمتهای تخفیف دار کاج تراول و آفر های رزرو تور کاج تراول در برنامه ریزی سفر خود استفاده کنید . کاج تراول با قراردادهایی که با هتل ها و ایرلانها دارد در هر فصل تخفیفات مناسبی برای هر شهر ارایه می دهد که شما می توانید با دنبال کردن سایت  از این تورهای آفردار و تخفیف دار مطلع گردید. 

تفکر تور یک امکانات مختصر از یک سفر کامل است نادرست می باشد

 مواقعی بعضی از افراد احساس می کنند تور، یک سفر مختصر با حداقل امکانات از یک سفر کاملی است که خود می توانند با قدم نهادن در سفر بدون رزرو تور قبل از سفر انتخاب کنند اما ما فکر می کنیم اینگونه نیست و کاج تراول این امکان را دارد در برنامه ریزی سفر مشاور شما باشد و همکاران ما در کاج تراول کلیه خدمات سفر را برای مسافران خود توضیح می دهند و با تصمیم گیری مسافر و انتخاب خدمات گردشگری مد نظر مسافر تور مسافر را نهایی  می کنند البته مسافر می تواند به صورت آنلاین هم خدمات تور خود را با خدمات گردشگری کامل رزرو کند و به صورت تلفنی از همکاران ما خدمات پشتیبانی دریافت کند.

چطور به تور قیمت مناسب دسترسی داشته باشیم .

تور قیمت مناسب


با خرید آنلاین تور شما می توانید هر لحظه از تغییر نرخ و آفرهای اعلام شده اطلاع پیدا کرده و تور خود را با کمترین نرخ و خدمات متناسب با نظر خود خریداری کنید. در نظر داشته باشید که هر توری که قیمت مناسبی داشته باشد تور با کیفیت نیست برای خرید تور قیمت مناسب و با کیفیت حتما به چند نکته قبل از رزرو تور دقت لازم را داشته باشید:

1. به نوع سفر خود را حتما دقت کنید

خرید تور به صورت هوایی حتما قیمت بیشتری نسبت به خرید تور با قطار و اتوبوس دارد . اگر برای شما مهم است که زمان کمتری در مسیر باشید و از سفر خود بیشتر لذت ببرید سفر با هواپیما گزینه مناسبی است ولی اگر مسافت و محدودیت زمانی ندارید برای مناسب شدن قیمت تور خود می توانید از قطار و اتوبوس برای سفر خود انتخاب کنید .شما میتوانید با در نظر گرفتن شرایط زمانی خود ، تعداد نفرات ، مدت زمانی که برای سفر خود در نظر گرفتید و مقصد نوع وسیله سفر خود را انتخاب کنید.

2. به نوع محل اقامت خود حتما دقت کنید

مکانی که شما برای سفر خود انتخاب میکنید در قیمت تور تاثیر بسیاری دارد اقامتگاه ها به چند دسته تقسیم می شوند : هتل ،سوئیت ،هتل اپارتمان و ... که هر کدام از این اقامتگاه ها بر اساس کیفیت و موقعیت مکانی که دارند از نظر قیمتی متفاوت هستند شما با توجه به مقصد خود و نکاتی که مهم است حتما در زمان خرید تور خود دقت کنید . به طور مثال اگر مقصد سفر شما کیش می باشد مسافت هتل با ساحل ، بازار و  مراکز تفریحی حتما دقت نظر داشته باشید و نکته ای قابل توجه دیگر این است که حتما به درجه هتل و سوئیت خود دقت کنید. هر چه درجه هتل پایین تر باشد به همان میزان قیمت هم کاهش پیدا میکند البته  از امکانات کمتری هم در هتل برخوردار هستید  .

3-ایا ترنسفر برای شما در سفر مهم است؟

یکی دیگر از مواردی که بایدحتما در زمان خرید تور در نظر داشته باشید خدماتی است که همراه با خرید تور خود دریافت میکنید به طور مثال ترسنفر رفت وبرگشت ، کوپن های تخفیفات گردشگری،گشت های شهری ، سرویس هتل و...  با کم یا زیاد شدن این خدمات قیمت تور شما تغییر میکند

4- توجه به ایام پیک برای مناسب کردن هزینه سفر

یکی دیگر از مواردی که در زمان رزرو تور خود باید دقت کنید زمان سفر می باشد .در صورتی که شما در ایام پیک سفر کنید  حتما قیمت بیشتری نسبت به ایام غیر پیک متوجه تور شما می باشد  . در ایام عید ، تعطیلات چند روزه ، ولادت ها قیمت بیشتری باید در زمان خرید تور خود بپردازید و انتخاب بعضی از فصل های سال با توجه به مقصد سفر باعث افزایش قیمت تور شما می شود  مثلا سفر به کیش در ایام زمستان و پاییز جزو ایام پیک محسوب می شوند.

5- تعداد روز سفر در قیمت تاثیر گذار است؟

تعداد روزهای سفر شما هم در زمان خرید تور تاثیر دارد هرچه زمان بیشتری در سفر باشید حتما قیمت بیشتری در زمان خرید تو خود باید بپردازید

ایا از سفرهای نوروزی استقبال می کنید؟

ایام عید یکی از بهترین فرصت ها برای سفر و گردشگری است. کاج تراول با تنوع تور و هتل این امکان برای گردشگران فراهم کرده که تورهای نوروزی را با بهترین قیمت برای مقاصد پرطرفدار داخلی و خارجی تهیه کنند. در تلاش هستیم که علاوه بر خرید تور با قیمت مناسب یک سفر به یاد ماندنی در ایام نوروز داشته باشید .

خرید تور از مشهد را با کاج تراول تجربه کنید

 مسافرین گرامی می توانند از مبدا مشهد برای تمام مقاصد داخلی و خارجی،  تور خود را با بهترین قیمت خرید کنند . شما مسافرین گرامی بعد از انتخاب مقصد ، تاریخ سفر ، نوع ایرلاین و انتخاب هتل یک سفر به یاد ماندنی را با مناسب ترین قیمت تور با کاج تراول تجربه خواهید کرد یکی از مقاصد پرطرفدار از شهر مشهد سفر به کیش می باشد که از مبدا مشهد می توانید با قیمت های بسیار مناسب و فوق العاده رزرو تور خود را انجام دهید.  با رزرو تور و اقامت در هتل داریوش کیش  یک سفر به یادماندنی را در یک از بهترین هتل های کیش تجربه کنید . خرید انلاین تور را با کاج تراول تجربه کنید.

تور آنلاین


سایت کاج تراول این فرصت برای مسافران فراهم کرده که با توجه به تایم زمانی و مقصد مورد نظر بتوانند به راحتی و از داخل منزل تو خود را خرید کنند . لازم است برای رزرو تور مراحل زیر را انجام دهید

ابتدا وارد سایت کاج تراول شده و پس از ثبت نام گزینه رزرو تور را انتخاب کنید.
 

وسیله نقلیه پرواز یا اتوبوس را انتخاب کنید
 

سپس شهر مبدا را انتخاب کرده و سپس مقصد تور را انتخاب کنید|
 

تاریخ رفت و برگشت –تعداد اتاق –تعداد نفرات را مشخص کنید و در انتها کلید جستجو را بزنید
 

پرواز رفت را با توجه به ساعت پرواز ، ایرلاین و مبلغ انتخاب کنید
 

سپس پرواز برگشت را همانند پرواز رفت انتخاب کنید
 

در مرحله بعد هتل مورد نظر را با توجه به درجه هتل و اسم هتل انتخاب کنید
 

اتاق دلخواه خود را انتخاب کرده و کلید تایید اتاق ها را بزنید
 

در مرحله بعد باید اطلاعات مسافران را به دقت وارد نمایید . درج کد ملی الزامی است
 

همچنین اطلاعات تماس و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید تا در صورت لزوم همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما تماس بگیرند
 

درادامه کلید ثبت اطلاعات را انتخاب کرده و وارد درگاه بانک شوید
 

مشخصات کارت شتاب خود را وارد نموده و تکمیل خرید را انجام دهید و در نهایت واچر هتل و بلیط پرواز خود را دریافت نماید
 

در صورت هر گونه سوال در زمان رزرو با همکاران ما تماس بگیرید

چرا با کاج تراول سفر کنیم ؟

رزرو تور برای تمام مقاصد در کاج تراول به صورت انلاین موجود می باشد یکی از مهم ترین دلایل رزرو انلاین تنوع در انتخاب مقاصد مختلف سفر ،تنوع در انتخاب هتل انتخابی و  تنوع در نوع سفر می باشد. شما مسافرین کاج تراول می توانید با توجه به زمان سفر، هتل و مقصد مدنظرتون تور انتخابی خود را خرید کنید

همراهی و پشتیبانی 24 ساعته همکاران ما 

یکی از مزایای خرید انلاین از سایت کاج تراول همراهی 24 ساعته همکاران ما با شماست . این همراهی از قبل از رزرو تور به صورت مشاوره تلفنی شروع می شود ، و تا انتهای سفر شما  این همراهی ادامه دارد.

 

      مواردی که باید در زمان خرید تور در نظر داشته باشید به شرح زیر می باشد :

        ما قبل از رزرو تور شرایط و قوانین کنسلی را مطالعه بفرمایید و در صورت هرگونه سوال با همکاران ما در ارتباط باشید

بعد از طی کردن تمام مراحل رزرو تور خود باید واچر هتل ،بلیط پرواز رفت و برگشت خود را دریافت نمایید در صورتی که بابت دریافت فایل ها با مشکلی مواجه شدید با همکاران ما در ارتباط باشید
 

در تمام مراحل خرید خود اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید .
 

یکی از افتخارات کاج تراول این است که  همراهی همکاران ما از قبل از خرید تور به صورت مشاوره تلفنی  شروع می شود و تا انتهای سفر پشتیبانی ما ادامه دارد .

     

لیست تلفن های داخلی شرکت کاج تراول جهت ارتباط بیشتربه صورت مستقیم و در تلگرام و واتس آپ:

 

بخش مربوطه تلفن تماس
مدیریت 09152002027
رزرو بلیط پرواز و قطار 09152002029
رزرو تور 09382746300
هتل و گشت داخلی 09150024240
تور طبیعت گردی 09150024260
حسابداری 09377518559
مترجم عرب زبان 09391744033


 

چطور تورهای ارزان قیمت بخریم؟

با استفاده از سامانه هوشمند کاج تراول به سادگی و با چند کلیک می توانید تورهای ارزان قیمت را بیابید. قیمت تور به نرخ بلیط پرواز یا قطار و اتوبوس و هتل، بازه زمانی سفر و مدت زمان آن بستگی دارد. بدین منظور برای خرید تورهای ارزان قیمت بهتر است خارج از پیک سفر نسبت به رزرو اقدام نموده و پروازهای چارتری و هتل های 3 و 2 ستاره را انتخاب نمایید.

آیا تورهای داخلی و خارجی قابل استرداد می باشند؟

شرایط و قوانین استرداد تمام تورهای مسافرتی به قوانین پرواز و هتل بستگی دارد و درصد جریمه کنسلی ثابت و مشخصی برای تمام تورها ارائه نمی شود

با رزرو اینترنتی تور از کاج تروال چه مدارکی برای مسافر ارسال می گردد؟

واچر هتل و بلیط سفر برای مسافر پس از اتمام فرایند خرید ارسال می گردد.

ویژگی های رزرو آنلاین تور کاج تروال چیست؟

با استفاده از این سرویس می تواند کاملا متناسب با خواسته مسافر برنامه ریزی و انجام می شود.

در صورت عدم دریافت فایل واچر هتل و بلیط سفر پس از خرید تور از کاج تراول چه اقدامی باید انجام دهیم؟

در هر ساعت از شبانه روز که در رزرو تور با مشکل مواجه شدید می توانید به صورت 24 ساعته با کاشناسان ما در ارتباط باشید.